Równaj do najlepszych

„Równaj do najlepszych”

 

Dnia 11 stycznia br. odbył się w naszej szkole apel „Równaj do najlepszych”, na którym podsumowano pierwsze półrocze roku szkolnego 2007/2008.

To spotkanie poświęcono tylko dobrym i miłym wspomnieniom ostatnich miesięcy, przypomniano kalendarium dwójki, laureatów licznych konkursów i zawodów sportowych, w których braliśmy udział oraz poznaliśmy najlepszych uczniów naszej szkoły. Prymusem szkoły podstawowej jest Aleksandra Majer z klasy VIA ze średnią 5.33, a prymusem gimnazjum jest Michał Borys z klasy I C ze średnią 5.33. Najlepszą klasą w szkole podstawowej jest IVC ze średnią ocen 4.4, a w gimnazjum IC ze średnia 4.15. Pamiątkowe dyplomy otrzymali najlepsi wszyscy uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 5.0 oraz ci uczniowie, którzy mają 100 % obecności na zajęciach lekcyjnych.

W programie wielkim zainteresowaniem cieszyły się układy taneczne przygotowane przez koleżanki i kolegów biorących udział w konkursie „Taniec z uczniami”. Ponadto nasi prymusi musieli udowodnić wszystkim, że średnie ocen uzyskane przez nich są zasłużone i wzięli udział w konkursie „6 w rozumie”. Podczas apelu Samorząd Uczniowski przypomniał nam o możliwości zdobywania „Dominików” w trzech kategoriach: „klasa z zasadami”, „najlepszy przyjaciel” i „najaktywniejszy uczeń”. Mogliśmy usłyszeć szkolny chór CDN, który wykonał dwa utwory: „Radość najpiękniejszych lat” i „Do grającej szafy grosik włóż”.

Prymusom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! A pozostałych uczniów zachęcamy do nauki i życzymy powodzenia w szkole. Za przygotowanie apelu serdecznie dziękujemy pani Beacie Owsiak i Samorządowi Uczniowskiemu.


Całkowita ilość zdjęć: 35 | Ostatnia aktualizacja: 14.01.08 18:56 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc