Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie
  ul. Kościuszki 12 A
  83 - 130 Pelplin
 • (+48) 58-536-15-69
  [email protected]
liczba odwiedzin: 680481

Aktualności

 • Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
  22.06.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

 • Zakończenie gimnazjum 2017/2018
  21.06.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zakończenie gimnazjum 2017/2018.

 • Gala "Asy z Naszej Szkoły"

  21 czerwca 2018r. w kinie Helios w Tczewie odbyła się finałowa gala „Asy z Naszej Szkoły”. W plebiscycie organizowanym przez Gazetę Tczewską i Bank Spółdzielczy wzięło udział 25 szkół.111 laureatów ze szkół podstawowych z powiatu tczewskiego zostało nagrodzonych. Z radością informujemy, że wśród wyróżnionych znalazły się uczennice naszej szkoły: Agata Żebrowska z kl. V a, Faustyna Klin z kl. V a, Julia Puchowska z kl. V b oraz Małgorzata Puchowska z kl. V b.

  Po wręczeniu nagród, wylosowaniu Asów Szczęścia i wyłonieniu Szkoły Szczęścia uczestnicy obejrzeli film „Jurassic Park-Upadłe królestwo”.

 • Impreza sportowo- rodzinna w kl. III b

  Impreza sportowo- rodzinna w kl. III b

  W ramach realizacji programu „Mały Mistrz” 14 czerwca 2018 r. odbyła się impreza sportowo-rodzinna podsumowująca trzyletnie zmagania dzieci, zdobywanie przez nich określonych sprawności. Uczniowie zaprezentowali rodzicom umiejętność ćwiczeń z piłką, rozgrywając mecz „piłki chińskiej” oraz minisiatkówki. 

  więcej »
 • Spotkanie pożegnalne SU

  Koniec roku szkolnego wiąże się z pożegnaniami. Dzięki gościnności DPS Pelplin, odbyło się pożegnalne spotkanie z działaczami Samorządu Uczniowskiego. Za nami całe mnóstwo działań i wydarzeń, w które młodzież włożyła wiele zapału i serca. Dziękujemy - to była przyjemność pracować z takim zespołem

 • XVII Gminny Konkurs Kaligrafii
  19.06.2018

  8 czerwca 2018 r. odbył się w naszej szkole XVII Gminny Konkurs Kaligrafii. Udział w nim wzięły następujące szkoły: ZKiW nr 1 w Pelplinie, ZSiW W Rudnie, SP w Małych Walichnowach, SP w Małych Słońcach oraz SP nr 2 w Pelplinie (w sumie 32 dzieci klas młodszych) .

  Uczestnicy konkursu przepisywali teksty przygotowane przez organizatorów dostosowane do możliwości wiekowych i w określonym czasie. W przerwie między zmaganiami konkursowymi a ogłoszeniem wyników dzieci zwiedziły Muzeum Diecezjalne w Pelplinie. Po powrocie do szkoły „czekała” na nie słodka niespodzianka.

 • „Afryka dzika”

  Szkoła Podstawowa nr 27 w Rzeszowie zorganizowała Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Podróż przez morza i oceany – Afryka dzika”.  Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III z całej Polski. Inspiracją prac miały być podróże po kontynencie afrykańskim, odmienność kulturowa, a także mieszkańcy Afryki.

  8 czerwca 2018 r. zostały opublikowane wyniki konkursu.  Cieszymy się, że wśród jego laureatów znalazła się uczennica kl. III b naszej szkoły.

  Marianna Pauch zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!

 • Śpiewaj z pasją w języku obcym

  W dniu 15 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie odbył się VII gminny konkurs "Śpiewaj z Pasją w języku obcym”. Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

   W kategorii IV-VI szkoły podstawowej

  I miejsce zajęła Oliwia Nowaczyńska z ZKiW nr1 w Pelplinie

  II miejsce  zajęła Amelia Chraca z Małych Walichnów,

  III miejsce  zajął Karol Neumann z SP nr w Pelplinie

  Wyróżnienia otrzymały: Amelia Kulpińska z Rajków; Agata Mrozińska z SP nr2 w Pelplinie; Małgorzata Puchowska z SP nr 2 w Pelplinie       

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie
  ul. Kościuszki 12 A
  83 - 130 Pelplin
 • (+48) 58-536-15-69
  [email protected]

Galeria zdjęć

').appendTo(parentElem); fileid = fileid ? fileid : '' $j.post('/photos/?jwgc=EdupageGalleryViewer&photo='+albumid+'&gallery='+galleryid+'&fileid='+fileid, {}, function(data) { if (data != '') { $div.html(data); $div.css('background-image','none'); } }); shownGalleryDialog = $div; $div.on('remove',function() { window.location.hash = ''; shownGalleryDialog = null; for (var i=0;i