Międzyszkolny konkurs „Mam talent”

12 maja 2006 r. w godzinach popołudniowych w Miejskim Domu Kultury odbył się Międzyszkolny konkurs „Mam talent”, w którym udział wzięli udział uczniowie klas I-III szkoły podstawowej nr 1 i nr 2 w Pelplinie. Organizatorem konkursu był ZKiW nr 1 w Pelplinie. 

Naszą szkołę reprezentowała grupa dziesięcioosobowa, która wyłoniona została podczas szkolnych eliminacji. Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Cieszą wyniki naszych wychowanków.

Na poziomie klas pierwszych I miejsce wywalczyła Julia Warnke, która zaśpiewała piosenkę pt. „Laleczka z saskiej porcelany”. II miejsce zajęli Marianna Pauch i Mikołaj Rakowski, którzy na fortepianie zagrali „The wooden shoes waltz Primo” (komp. Carolyn Miller).

Na poziomie klas drugich III miejsce wyśpiewał Karol Neuman („Alleluja”). Wyróżnienie zdobyli: Igor Mroziński, który zagrał na pianinie „Main Theme” (komp. John William) oraz Filip Trochowski za pokaz sprawności fizycznej.

Na poziomie klas trzecich I miejsce zajęła Zuzanna Szewczyk za recytację wiersza J. Brzechwy „Kurczę blade”. II miejsce wywalczyła Łucja Badziąg, która na gitarze zagrała utwór „Siciliana” (komp. Mateo Carcassi).

Naszych wychowankom gratulujemy udanych występów i osiągniętych wyników.

K. Bembenek, A. Bresa, B. Kowalewska, L. Rutkowska