Skład samorządu

Lorem Ipsum

7 listopada urodził się Biskup Konstantyn – Patron naszej szkoły. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował konkurs na „laurkę urodzinową”. Patronat nad konkursem objęła p. Barbara Nabakowska – Dyrektor Szkoły. Spośród wielu ciekawych prac, nagrodzone zostały laurki wykonane przez klasy: IIA SP, VIA SP oraz IIIB Gimnazjum.

Święto Patrona zostało uhonorowane przez SU, specjalnie na tę okazję przygotowaną dekoracją, którą stanowiły kwiaty podarowane przez uczniów wszystkich klas.

MP

W ramach wolontariatu i dzięki pomocy rodziców Julka Bloka z klasy II SP, naszemu Samorządowi Uczniowskiemu udało się nawiązać współpracę ze schroniskiem „ANIMALS” w Starogardzie Gdańskim. Uczniowie zorganizowali akcję potrzebnych rzeczy dla bezdomnych zwierzaków oraz zbiórkę pieniędzy, za które zakupiliśmy chusteczki nawilżające, podkłady higieniczne, mleko dla małych kociąt i jeszcze dziś wszystko trafiło do schroniska.

AT

Niespodzianka Samorządu Uczniowskiego nie tylko dla chłopaków…

W piątek 29 września, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował stoisko z domowymi wypiekami. Wszyscy przedstawiciele płci męskiej mogli je nabyć z rabatem. Odświętny ubiór naszych panów, nagradzany był gratisową słodyczą. Upominki otrzymali także najmłodsi uczniowie Naszej Szkoły.

Wszyscy "Samorządowcy" spisali się na medal!!! Dziękujemy również zaangażowanym i nieocenionym rodzicom. Wszystkie wypieki miały przeogromne wzięcie i rozeszły się jak "świeże bułeczki " .

zsnr2@o2.pl