100 Balonów Dla Niepodległej

8 listopada 2018r. w  naszej szkole odbyła się kolejna akcja Samorządu Uczniowskiego „100 balonów dla Niepodległej”. Przedstawiciele Samorządu rozdali w sumie 100 białych i 100 czerwonych balonów uczniom, którzy na placu apelowym utworzyli Flagę Narodową i wspólnie zaśpiewaliśmy Hymn Polski.  Serce rośnie jak nasza szkolna społeczność pięknie włączyła się do tej inicjatywy. Serdecznie Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie.       SU.

Dzień Chłopaka

Tegoroczny Dzień Chłopaka obchodziliśmy pod hasłem „Dzień Muszki i Krawata”

W tym wyjątkowym dniu to dziewczęta składały życzenia chłopcom.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.