Skład samorządu

Lorem Ipsum

Urodziny Patrona

7 listopada urodził się Biskup Konstantyn – Patron naszej szkoły. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował konkurs na „laurkę urodzinową”. Patronat nad konkursem objęła p. Barbara Nabakowska – Dyrektor Szkoły. Spośród wielu ciekawych prac, nagrodzone zostały laurki wykonane przez klasy: IIA SP, VIA SP oraz IIIB Gimnazjum.

Święto Patrona zostało uhonorowane przez SU, specjalnie na tę okazję przygotowaną dekoracją, którą stanowiły kwiaty podarowane przez uczniów wszystkich klas.

MP

Dzień Kobiet

Oto migawki z kiermaszu słodkości przygotowanego przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Kobiet. Do udziału w tym wydarzeniu Panowie zachęcali wszystkich sympatycznym wierszykiem:
Jutro Święto Kobiet mamy, więc
Chłopakom i Panom ogłaszamy:
Po pierwsze:
Każdy chłopak duży, mały
Ma być piękny jak ta lala
Albo lepiej jak z żurnala:
Koszula rzecz jasna! - więc na galowo
Fryz nice i uśmiech obowiązkowo!
Po drugie:
Zabierzcie kilka groszy w kieszeń
Bo będzie trochę słodkich uniesień
I męska obsługa od samego rana,
Więc przyjdź do nas dziewczyno kochana!
I po trzecie:
Prosimy nauczycieli,
by tego dnia nie pytali,
Złych ocen nie stawiali,
Bo wszyscy tego dnia będziemy pięknie wyglądali!
A.T i M.P

Samorząd dla schroniska

W ramach wolontariatu i dzięki pomocy rodziców Julka Bloka z klasy II SP, naszemu Samorządowi Uczniowskiemu udało się nawiązać współpracę ze schroniskiem „ANIMALS” w Starogardzie Gdańskim. Uczniowie zorganizowali akcję potrzebnych rzeczy dla bezdomnych zwierzaków oraz zbiórkę pieniędzy, za które zakupiliśmy chusteczki nawilżające, podkłady higieniczne, mleko dla małych kociąt i jeszcze dziś wszystko trafiło do schroniska.

AT

Dzień chłopaka

Niespodzianka Samorządu Uczniowskiego nie tylko dla chłopaków…

W piątek 29 września, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował stoisko z domowymi wypiekami. Wszyscy przedstawiciele płci męskiej mogli je nabyć z rabatem. Odświętny ubiór naszych panów, nagradzany był gratisową słodyczą. Upominki otrzymali także najmłodsi uczniowie Naszej Szkoły.

Wszyscy "Samorządowcy" spisali się na medal!!! Dziękujemy również zaangażowanym i nieocenionym rodzicom. Wszystkie wypieki miały przeogromne wzięcie i rozeszły się jak "świeże bułeczki " .